درباره ما

نمایه ای از شرکت آسانسور و پله برقی فوجی

 

شرکت فوجی با نزدیک به نیم قرن تجربه و تخصص در بازار کار انواع آسانسور و پله برقی در بازارهای بین المللی مشغول به فعالیت می باشد.رزومه بین المللی درخشان این برند حاکی از کیفیت و عملکرد صحیح این برند در بازار های جهانی می باشد. کارخانه تولیدی کشور چین با نام (Suzhou Asia Fuji Elevator Co.Ltd) در شهر زیبای سوژو تاسیس گردیده است، و به عنوان یک طراح و تولید کننده حرفه ای طیف کاملی از فعالیت ها و تولیدات محصولات آسانسور مانند آسانسور مسافربر، آسانسور پانوراما، آسانسور خانگی، آسانسور بیمارستان، آسانسور باری، پله برقی و راهروی متحرک را در هر دو مدل استاندارد و وظیفه سنگین  ( Heavy Duty )در بر گرفته است.

بخش R& D "شرکت سوژو آسیا فوجی" تحت حمایت آسانسور فوجی (هنگ کنگ) ، با مسئولیت محدود، شریک استراتژیک و نماینده فوجی ژاپن می باشد. آسانسور "فوجی" به عنوان یک نام تجاری شناخته شده در بازار جهانی،  با کیفیت وتناسب قیمت ، به شهرت شایان توجه دست یافته است. شرکت آسانسور و پله برقی سوژو آسیا فوجی  با پایه تولید در استان جیانگشی و نیز شهر سوژو در نزدیکی شانگهای و با تجربه ای بیش از 40 سال تولید آسانسور و پله برقی دارای خط تولید با کیفیت بالا و سیستم مدیریت استاندارد می باشد.

شرکت آسانسور و پله برقی سوژو آسیا فوجی نه تنها تامین کننده تجهیزات می باشد بلکه به عنوان یک تولید کننده حرفه ای پله برقی و آسانسورایفای نقش می کند. از زمان تأسیس ، این شرکت خود را  در خط مقدم رقابت های بین المللی قرار داده و به طور فعال با ژرف اندیشی و چشم انداز جدید به بازاریابی پرداخته است . با توجه به نیاز به کیفیت در پروژه های مهم و خاص شرکت فوجی تولیدات پله برقی و آسانسورهای پکیج را در جهت ارائه محصولات با دوام و لوکس متناسب با درخواست و نیاز مشتری مطرح نموده است. شرکت فوجی با مداومت در تولید محصول برتر از نظر کیفیت، خدمات عالی و بالا بردن ارزش خرید برای مشتریان در سراسر جهان نقش آفرینی می کند.

این شرکت دارای دفتر رسمی در کشورهای ژاپن (توکیو)، ایالات متحده آمریکا (فلوریدا) و نیز چین (شانگهای - سوژو) می باشد.

پایبندی به فلسفه کسب وکار "اول مشتری ، دستیابی به تعالی" ، با هدف برآورده کردن نیازهای مشتری اعتقاد و آرمان این شرکت محسوب می گردد.

آسانسور و پله برقی فوجی دست در دستان شما به جلو گام برخواهد داشت.